Ziņas

Cramo ir starptautisks nomas pakalpojumu uzņēmums, kurš specializējies būvtehnikas nomā, kā arī moduļu telpu nomā.

10 february 2014

Cramo ir starptautisks nomas pakalpojumu uzņēmums, kurš specializējies būvtehnikas nomā, kā arī moduļu telpu nomā. Mūsu noma pakalpojumi ietver būvniecības tehnikas, instrumentu, celtniecības tehnikas, pacēlāju un būvlaukuma aprīkojuma nomu, kā arī ar nomu saistītos pakalpojumus. Kā viens no industrijas vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem Eiropā, Cramo ar zīmolu Cramo darbojas Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Slovākijā, Krievijā (Kaļiņingradā); ar zīmolu Thaisen Baumaschinen - Vācijā, Austrijā un Ungārijā. Krievijā (izņemot Kaļiņingradu) un Ukrainā Cramo pieder 50% no kopuzņēmuma Fortrent.

Cramo piedāvā modernus nomas risinājumus, kuru pamats ir Cramo Koncepcija. Tās ietvaros, piedāvājot dažādus nomas veidus un pakalpojumus, Cramo iznomā būvtehniku, aprīkojumu un moduļu telpas būvniecības, tirdzniecības un ražošanas uzņēmumiem, publiskajam sektoram, kā arī privātpersonām.

Apvienojot produktu klāstu un plašās pakalpojumu un risinājumu iespējas, Cramo samazina nepieciešamās kapitāla investīcijas, kuras citkārt būtu veicis klients, un spēj nodrošināt pilnu nomas servisu teju jebkurai vajadzībai gan īstermiņa, gan ilgtermiņā.

Cramo tehnikas parkā ir vairāk kā 200 000 nomas vienības, apkalpošana norit caur vairāk kā 400 nomas punktiem 15 valstīs un 2550 lielu darbinieku komandu.


« atpaka uz sarakstu