Ziņas

Ramirent grupa ir viena no lielākajiem būvtehnikas nomas uzņēmumiem Eiropā un lielākā Ziemeļeiropā un Baltijā. Eiropā Ramirent kompānija darbojas jau 50 gadus, Latvijā kopš 1997.gada

10 february 2014

Ramirent grupa ir viena no lielākajiem būvtehnikas nomas uzņēmumiem Eiropā un lielākā Ziemeļeiropā un Baltijā. Eiropā Ramirent kompānija darbojas jau 50 gadus, Latvijā kopš 1997.gada. Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle nodarbojas ar visa veida būvtehnikas nomu, kā arī piedāvā nomai un pirkšanai betonēšanas veidņus, sastatnes, moduļveida mājiņas, konteinerus un žogus. Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle klientu ērtībai piedāvā arī papildus pakalpojumus – transportu, montāžu un citus.

Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle klientu lokā ir visi celtniecības nozarē strādājošie uzņēmumi, kā arī daudzi citu nozaru uzņēmumi un privātpersonas.

Ramirent Baltic AS Rīgas filiāle ir plašākais nomas tīkls Latvijā – ar sešiem nomas punktiem Rīgā, kā arī pa vienam Ventspilī , Liepājā, Kuldīgā, Tukumā, Jelgavā, Siguldā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī un Jēkabpilī. Mēs regulāri papildinām un atjaunojam produktu klāstu, lai nodrošinātu klientiem augstas kvalitātes tehniku jebkurā laikā. Nomas punkti dažādās Rīgas vietās un citās Latvijas lielākajās pilsētās ļauj klientiem elastīgi izmantot mūsu piedāvāto tehnikas klāstu sev vēlamajā laikā un vietā.

Mūsu uzņēmumā ir pieredzējuši projektu vadītāji un klientu konsultanti, kuri var sniegt konsultācijas par būvtehnikas pielietojumu un tehniskajām iespējām, kā arī palīdzēs Jums izvēlēties vispiemērotāko būvtehniku celtniecības darbu veikšanai.


« atpaka uz sarakstu